אתרי מאמרים – אתרים להפצת מאמרים

אתרי מאמרים הם אחד מהכלים הטובים ביותר לשיווק וקידום אתרים. זוהי טכניקה נפוצה מאד בקרב בעלי אתרים ובמידה ומבצעים אותה כמו שצריך כתיבת מאמרים יכולה לייצר זרם מבקרים מתמשך כמו גם לבנות מערך קישורים איכותי, שני אלמנטים שכל אתר יכול להפיק מהם תועלת רבה ולבסס בעזרתם נוכחות אינטרנטית חזקה ורווחית.

מהם אתרי מאמרים 

בשנים האחרונות, בדומה למה שקרה בארה”ב קודם לכן, גל של אתרי מאמרים שוטף את הרשת הישראלית והמודעות לנושא נמצאת במגמת עליה מתמדת.   אתרי מאמרים בנויים באופן בלעדי על תכנים כתובים שמועלים בידי גולשים ובדומה לאתרים מקבילים עם תכני גולשים גם אתרי מאמרים מציעים בדרך כלל מערכת דרוג פנימי ומקום להשארת תגובות קוראים. ישנם סוגים שונים של אתרי מאמרים כשחלקם מתמקדים בנושאים מסוימים, חלקם מציעים יריעת תוכן רחבה יותר, יש אתרי מאמרים שגובים תשלום ומנגד יש לא מעט אתרי מאמרים שמציעים את שירותיהם חינם לחלוטין.

אתרי מאמרים – השקעה שמחזירה את עצמה שוב ושוב

אחד מהיתרונות המרשימים ביותר של אתרי מאמרים היא ההמשכיות. מרגע שמאמר מסוים הועלה אל אתר מאמרים הוא הופך להיות זמין לקהל הגולשים. מאמרים שכתובים טוב יוכלו לזכות לקוראים רבים שיכנסו לקרוא ויפיצו את הקישור לחברים שלהם. עם הזמן אתרי מאמרים יכולים לזכות כתיבה איכותית בחשיפה גבוה מאד, המאמר יכול למצוא את דרכו לבלוגים עם אלפי קוראים ואף לטפס בדפי התוצאות של מנועי החיפוש.   ישנם אתרי מאמרים שמורידים מאמרים בשלב מסוים אבל גם הם לא יעשו את זה במידה והתוכן מעורר עניין. האינטרס שלהם הוא שיבואו גולשים. מאמר שכתוב בצורה נכונה וכחמה ימשיך לשווק את העסק הרבה אחרי שהוא נכתב.   כחברה המתמחה בכתיבת תוכן אנו מציעים שרותי כתיבת מאמרים איכותיים ביותר. בשביל לקצור את פירותיהם של אתרי מאמרים יש לייצר תוכן שיווקי במידה מסוימת, מעניין ונוח לקריאה וזאת המומחיות שלנו. ניתן גם לקבל חבילת מאמרים לקידום.

למה לפרסם באתרי מאמרים?

מעבר ליתרון ההמשכיות שאוזכר, אתרי מאמרים עוזרים לאתר ולעסק שלך להצליח בשתי דרכים נוספות:

  • לקוחות אוהבים לדעת – אתרי מאמרים הם פלטפורמה נהדרת לספק לקהל הלקוחות שלך פרטים משלימים על המוצר או השרות שלך, לענות על שאלות שחוזרות על עצמן ולנצל את הצינור הזה לסייע לצרכן שלך ובו זמנית להגביר את סיכויי המכירה. לצרכן מיודע שקיבל את כל התשובות לשאלות שלו לא נותר אלא להיכנס לאתר ולבצע את הרכישה, ההרשמה או כל פעולה רצויה אחרת.

מעבר לכך, כתיבת מאמרים שמספקים מידע אמין ומדויק בנוגע לתחום העיסוק שלך תסייע להפוך את האתר ואותך לברי סמכות בתחום, תואר ששווה את משקלו בזהב ברשת ובכלל. ברי הסמכות הם אלה שממליצים עליהם כשחברים שואלים, הם אלו שנכנסים אליהם להתעדכן וכו’. אתרי מאמרים עוזרים לגולשים ולבעלי האתרים לנצל את יכולותיה של רשת האינטרנט באיתור מידע ואת כוחה ככלי שיווקי.

  • קישורים – בכל מאמר שתקראו על קידום אתרים, כל איש מקצוע בתחום יגיד לכם שאחד הדברים החשובים ביותר בהצלחתו של אתר היא הקישורים הניכנסים. בניית מערך קישורים היא תורה בפני עצמה העובדת לפי מדדים של איכות, כמות ועוד פרמטרים אחרים. אתרי מאמרים בדרך כלל מאפשרים לכותבי המאמרים להשאיר לפחות קישור אחד בתחתית העמוד, בחלק שיועד במיוחד לכך.
כאמור מדובר בטכניקה מורכבת אבל בשורה התחתונה קישור איכותי, כזה שכתוב נכון ונמצא באתר עם דרוג טוב או אתר פופולארי במיוחד, נתפס בעיני מנועי החיפוש כהצבעת אמון משמעותית באתר שלך וככול שהקישור איכותי יותר ההשפעה שלו תלך ותעלה.

רשימת אתרי מאמרים

להלן רשימת אתרי מאמרים מומלצים בעברית:

  • ינשוף מאמרים פה – yanshoof.co.il מאפשר פרסום מאמרים – מעולה לפרסום מאמרים מקוריים
  • מאמרים – articles.co.il – אחד האתרים המובילים והראשונים- מאפשר הוצאת שלושה קישורים מהטקסט ושלושה קישורים מהחתימה
  • reader.co.il – אתר מומלץ – מאפשר הוצאת שלושה קישורים מהטקסט וארבע קישורים נוספים מהחתימה
  • academics.co.il – אתר מאמרים חדש מאפשר הוצאת שלושה קישורים מהטקסט ושניים מהחתימה
  • אתרים נוספים – maker.co.il, idir.co.il, publisher.co.il, writers.co.il, circle.co.il
אתרי מאמרים מצריכים התייחסות מקצועית, כשזה קשור בכתיבת תוכן לרשת כדאי לתת למקצוענים לעשות את זה. זקוקים לשירותי כתיבה? אנחנו כאן, צרו קשר לפרטים.