אופיר ורדי – כתיבה וניהול

מילה טובה מנוהלת על ידי אופיר ורדי אשר לו ניסיון עצום בכתיבה ובעריכה של תוכן. לאופיר ורדי תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות ותאור שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. במהלך השנים אופיר כתב אלפי מאמרים בתחומים שונים ופיקח על צוות גדול של כותבים מקצועיים.

מילה טובה מעסיקה בעיקר כותבי תוכן מקצועיים – רופאים, משפטנים, כלכלנים, פסיכולוגים במטרה לספק תוכן מקצועי ואיכותי ללקוחותיה.

אנחנו מאמינים כי תוכן מקצועי צריך להכתב על ידי כותב מקצועי בעל רקע בנושא ולכן אנחנו מקפידים על הרמה הגובהה ביותר של כותבי תוכן.

תחומי הפעילות העיקריים של מילה טובה בניהולו של אופיר ורדי:

מילה טובה פעילות בתחומים רבים בעולם האינטרנט. ההתמקדות שלנו הינה בעיקר בתחומים הבאים:

כתיבת תוכן לאתרים

אתר אינטרנט דורש עידכון תמידי של תכנים איכותיים במטרה להמשיך להיות עדכני ולספק מידע רלוונטי לגולשים.

אנחנו יכולים לספק תכנים להקמת אתר חדש ובאופן שוטף לעידכון האתר בהתאם לדרישות ובהתאם לבקשת חברת קידום האתר – אופיר ורדי קידום.

אפיון אתר

אפיון אתר אינטרנט כולל תחומים רבים – החל מאפיון טכנולוגי, עיצוב, התאמה לתוכנית עסקית ועוד. ההתמקדות שלנו היא באיפיון התוכן לאתר. אנחנו נבנה אפיון מדויק לאתר בהתאם למחקר מילות מפתח, בחינת מתחרים ואתרים משלימים, השירותים הרלוונטים אותם אתם מספקים – כל זאת בשילוב כלים יחודיים אשר פותחו על ידנו ובהתבסס על נסיון באפיון של מאות אתרים.

בניית דפי נחיתה

דף נחיתה דורש השקעה רבה במיוחד בהתאמת המסרים השיווקיים במטרה להגיע לאחוזי המרה גבוהים. אפיון וכתיבת תוכן לדפי נחיתה מבוצעים על ידי מספר אשני צוות אצלנו בפיקוחו של אופיר ורדי.

כתיבת תוכן שיווקי

תוכן שיווקי אתרי תדמית, דפי מוצרים, מודעות ופרסומות

איתור רעיונות לעידכוני תוכן

כלי יחודי אשר פותח על ידינו מאפשר קבלת התראות מיידיות בכל פעם שעולה נושא חדש או התעניינות של גולשים בתחום עיסוקכם. ככה תוכלו להיות תמיד בחזית ולספק את מה שהלקוחות שלכם מחפשים.