מאמר – כתיבת מאמר טוב לאתר אינטרנט

כתיבת מאמר לאינטרנט אינה דבר פשוט כמו שאולי נדמה בהתחלה. למעשה זאת יכולה להיות משימה קשה למדי אבל בהחלט שווה את ההשקעה.

מה יוצא לך מכתיבת מאמר טוב?

 • פרסום חינם.
 • יצירת תנועה לאתר.
 • ביסוס סמכות בתחום.
 • יצירת קישורים.
 • יצירת היכרויות וקשרים חדשים.
 • שירות חיוני ללקוחות הפוטנציאלים שלך.
וזה רק על קצה המזל, כתיבת מאמר טוב היא צעד בטוח לשיווק שעובד ואנו מוודאים תמיד כי כל מאמר שיוצא מחברתנו עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכדי לממש את הפוטנציאל הטמון בכתיבת מאמרים.

כללי בסיס וטיפים לכתיבת מאמר לאינטרנט

אז החלטת להתמודד עם האתגר ולכתוב מאמר לאינטרנט, מזל טוב. הנה מספר כללים וטיפים

 1. עומס יתר – הרבה אנשים שכותבים מאמר בפעם הראשונה נוטים להעמיס את הדף בכל פיסת אינפורמציה שידועה להם. זה מעולה אם כותבים רומן אבל בכתיבת מאמר לאינטרנט פחות זה יותר. לאחר סיום הכתיבה כדאי להניח למאמר ולשוב אליו לאחר זמן לעריכה. ההמתנה מנקה את הראש ועוזרת להתמקד מחדש בדברים החשובים.
  מאמר לאינטרנט צריך להיות אחיד וקולע בלי יותר מידי סטיות או הארכה בדברים.
 2. כתיבה לקהל – בכתיבת מאמר חשוב להבין מי הוא קהל היעד של אותו מאמר, במה מתאפיינת התקשורת בקבוצה זו. שפה גבוהה, שפת רחוב, הסלנג של הנוער או מוסגים רפואיים ספציפיים מאד? כל הפרטים הללו יעזור לך למקד את הכתיבה ולכוון אותה לקבוצה הנכונה בדרך הנכונה.
 3. בחירת הנושא – לפני שכותבים מאמר חשוב לבחור נושא שקשור לאתר, נושא עם “בשר” אמיתי. משהו שניתן להרחיב עליו מעט את הדיבור. ולהציע מידע שיעניין את קהל המטרה של האתר. הכותב או הכותבת חייבים להכיר את הנושא בכדי לדעת לאילו נקודות להתייחס ובאיזו עוצמה קהל שירגיש כי הוא קורא מאמר נחות ימשיך הלאה תוך שניות ובלי לחשוב על זה בכלל.
 4. איכויות כתיבה –מאמר שנכתב לרשת אמור להיות בעל אלמנט שיווקי מסוים הרשת רוויה פרסומות והגולש כבר יודע לסנן מהר מאד מידע שנראה לו לא אמין וצעקני. סיסמאות מוגזמות ושפה דרמטית מידי לא יזכו לתוצאות ברשת, במיוחד בתחומים מתוחכמים יותר. כתיבת מאמר לאינטרנט צריכה להיצמד לשפה טבעית, זורמת וחברותית.
 5. קריאה לפעולה – כל מאמר חייב להכיל קריאה לפעולה שבשמה נכתב המאמר – ביקור באתר שלכם. הקריאה בדרך כלל תופיע בתחתית העמוד ותלווה בקישור לאתר במידת האפשר.
 6. עימוד מאמר – הדרך בה העין מסתכלת על מידע המוצג לפניה ברשת שונה לחלוטין מהאופן בו היא מעבדת עיתון למשל. אנחנו קוראים את העיתון אבל סורקים את הרשת. כל מאמר ייהפך הרבה יותר אפקטיבי עם ייעשה בו שימוש נכון של ריווח, כותרות, פסקאות, רשימות ובוליטים. כל העזרים הגראפיים האלה מנחים את העין לאינפורמציה החשובה ביותר עבורה בצורה הכי נוחה ומהירה שאפשר.
 7. דיוק – שום דבר לא יפגע במהימנות שלך מאי דיוקים ושגיאות כתיב מרובות במאמרים. בסוף כל מאמר יש לוודא שהמידע המפורסם אמין ומאוית נכון, אם אפשר אז על ידיד חבר או חבר חיצוניים שיוכלו לראות את זה בעיניים טריות.
 8. כתיבת מאמרים מקצועית – אם כל הפרטים האלה נראים לך כמו כאב ראש אחד גדול מומלץ מאד לא להתפשר ולייצר מאמרים לא איכותיים שלא יקדמו אתכם לשום מקום, אלא לפנות לשרותי כתיבת מאמרים מקצועיים. נכון שבמקרה כזה תצטרכו לשלם אבל מאמר שכתוב בצורה טובה ונכונה יחזיר את המחיר שלו מהר מאד
 

אנו נוכל לעשות את כל זה בשבילך ולייצר מאמר שיהווה שלוחה מקצועית ואיכותית לעסק שלך.


תוכן טוב – כתיבת מאמר נכונה לאתר אינטרנט

תוכן טוב יכול להביא יותר גולשים לאתר האינטרנט שלכם – אולם כיצד כותבים מאמר איכותי? כאן תוכלו למצוא מספר כללים בסיסיים לכתיבת מאמר לאתר שלכם – בהצלחה!