הפצת תוכן באינטרנט

מה קורה אחרי שכבר יש תוכן איכותי, מושקע וכתוב טוב? מה בעצם עושים איתו?

ייתכן שחלקכם חושבים כי יש להעלות את כל התוכן לאתר ובכך לזכות אותו במיקום טוב יותר אצל מנועי החיפוש כמו גם לתת למבקרים בו עוד מידע מועיל –  זהו אכן הפתרון הפשוט ביותר אבל בהחלט לא הכי אפקטיבי.   ברור שבראש ובראשונה צריך להיות לאתר תוכן איכותי ואינפורמטיבי שמתעדכן לעיתים תכופות אבל, במקביל ניתן לייצר כתיבת תוכן למטרות הפצה באינטרנט.

מה אפשר להשיג מהפצת תוכן באינטרנט?

כל אחד המעוניין לקדם את האתר שלו לא יכול לבקש לעצמו שגריר יותר טוב מתוכן איכותי. הפצת תכנים חכמה יכולה:

  • להגביר את החשיפה והמודעות.
  • ליצור אפיקי תנועה חדשים לאתר.
  • לצבור קישורים איכותיים.
  • להיבנות כבר סמכות בתחום.
  • להגדיל את מחזור ההכנסות של האתר.
אלו הן מטרות שכל אתר מחפש לנכס לעצמו ובעזרת הפצת תוכן באינטרנט בצורה נבונה, יעילה ומתמשכת ניתן לעשות זאת, כותבי התוכן שלנו יכולים לעזור לך, צור קשר לעוד פרטים.

ערוצי הפצת תוכן באינטרנט

1. רשתות חברתיות – אחת מהתופעות המסוקרות ביותר ברשת היא תופעת הרשתות החברתיות, רשתות אלה מהוות כלי שיווקי עוצמתי במיוחד וברוב המקרים חינמי לחלוטין. רשתות עצומות כמו MySpace, Facebook, ודומיהן מאפשרים לבעלי אתרים לפרסם את התוכן שלהם בצורה חופשית ולזכות בחשיפה גלובאלית מאסיבית אליה קשה מאד להגיע כאתר עצמאי.

מעבר לכך מציעות הרשתות ממשק שלם ליצירת מערכת יחסים של ממש עם הלקוח- תגובות, ביקורות, שאלות וכו’, תחושה שמגבירה את סיכויי הקנייה בצורה משמעותית.
כתיבת תוכן לרשתות חברתיות ויכול לצאת במסגרת רשימות פרטיות, הודעות לחברים, הפצת קישור למאמר מסוים באתר ועוד.

2. אתרי מאמריםאתרי מאמרים מורכבים ממאמרים בנושאים שונים שנכתבו על ידי כותבים שונים, הם מאפשרים לכותבי התוכן להעלות את הטקסט בשלמותו (בהתאם להנחיות ומגבלות מסוימות) כולל קישור ליעד רצוי.
היתרון הגדול שלהם הוא הדירוג הגבוה לו הם זוכים בדרך כלל אצל מנועי החיפוש, דירוג ממנו נהנים גם המפרסמים. 3.      בלוגים – כתיבת תוכן ופרסומו בבלוג היא כפי הנראה אחת הדרכים היעילות ביותר להביא גולש אל התוכן שלך ומשם אל האתר, במיוחד כתיבת תוכן לבלוגים המתארחים באתרים אחרים ולא באתר המקור.
מערכות בלוגים מאפשרים ואף מעודדים כתיבת תוכן מתמשכת בתוכה ניתן גם להטמיע קישורים לעמודים שונים באתר הבית. הכתיבה עצמה יכולה להיעשות בנימה עסקית או בנימה משוחררת יותר ולהציע אפיק תקשורת נוסף או משלים לאתר הבית.
חשוב לציין כי קהילת הבלוגרים היא קהילה שבונה את עצמה, הבלוגרים קוראים אחד את השני ותוכן טוב יכול לזכות בקישורים מבלוגרים וותיקים עם אלפי קוראים, מדובר בזרם מבקרים איכותי ויקר ערך. 4.      ניוזלטר – ניוזלטר הוא ערוץ הפצת תוכן מעולה. הוא מוצע כשירות חינם למבקרים באתר ומספק מידע עדכני ורלוונטי לגביהם, מי לא אוהב לקבל דברים חינם ועוד בנושא שמעניין אותו? זו דרך נפלא לשמור את האצבע על הדופק ולהזכיר לגולשים שאתם שם, להציע שירותים או מוצרים חדשים ולחזק את מערכת היחסים עם קהל היעד. כתיבת תוכן לניוזלטר בדרך כלל מתבצעת דרך מערכת קלה לשימוש המאפשרת העלאה נוחה ומהירה של תוכן והפצתו לרשומים.   נקודה אחרונה שחשוב לציין היא לא למחזר מנועי החיפוש והגולשים לא אוהבים לראות את אותו דבר שוב ושוב. מחזור חומרים משדר חוסר מקצוענות ונתפס בחומרה על ידי מנועי החיפוש, השקיעו בכתיבת תוכן טוב ולא תאחרו לקצור את הפירות.   אצלנו תוכלו למצוא כותבי תוכן המתמחים בכתיבת תוכן שיווקי, בלוגים, מאמרים, ניוזלטר ועוד. צרו קשר ונתחיל את המסע אל ההצלחה!


הכנסת מאמרים לאתרי מאמרים – כלי עזר קידום אתרים

שירות חדש של אתר מילה טובה מציע כתיבה והכנסת מאמרים לאתרי מאמרים – אתם כבר לא צריכים לשבור את הראש – אנחנו נעשה את זה עבורכם

אתרי מאמרים – אתרים להפצת מאמרים

אתרי מאמרים מהווים פלטפורמה שיווקית ממדרגה ראשונה – אתרי מאמרים מאפשרים לכם להפיץ תוכן ומידע אשר, מידה ויהיו טובים, ימצאו את דרכם לאתרים רבים באינטרנט. אתם מרוויחים – קרדיט, כניסות לאתר שלכם ותוספת קישורים נכנסים העוזרים לקידום האתר.